Батут 374 см KING SPORT c сіткою драбина!

Купуючи батут KING SPORT, ви отримуєте:
- Мат зроблений в США, з доступних на ринку: виготовлений з міцної обплетення зі спеціальних матеріалів, стійкий до вологи, ультрафіолетових променів і, найголовніше, до розтягування Завдяки цьому ви можете бути впевнені в тому, що завжди будете міцно триматися, зберігаючи при цьому найвищі стандарти.
- Тверді пружини: належним чином загартовані і оцинковані. Стійка до навантажень і забезпечує комфорт стрибка.
- Багатошарове покриття пружини: пружини покриті дуже міцним матеріалом з підкладкою з губки, який забезпечує захист від погодних умов і захищає стрибаючих людей, забезпечуючи безпеку.
- Сітка дуже міцна, забезпечує безпеку стрибків і захищає їх від випадання. Стійка до погодних умов, деформацій і стирання.
- Ніжки, що забезпечують міцність, стабільність і надійність всієї конструкції: оцинковані широкі подвійні ніжки в системі "U".
- БЕЗКОШТОВНА оцинкована драбина. Драбина для зручного використання батута в комплекті.


ДОДАТКОВІ
ПЕРЕВАГИ БАТУТІВ
- Батут ― це спосіб щоб оживити заняттями Вас і Вашої дитини, а також позбутися кількох зайвих кілограмів.
- Через кілька хвилин занять на батуті, навіть самий неспокійний дитина втрачає більшу частину своєї енергії і буде спати як немовля.
- Мат виготовлений з матеріалів найвищої якості. З допомогою спеціальних матеріалів, він стійкий не тільки до ультрафіолетового випромінювання і вологи, але і до напруги. Завдяки цьому мат завжди залишається натягнутим ― це високий стандарт ігор та фізичних вправ.
- Забезпечують безпеку оцинковані пружини, які покриті м'якою обкладинкою і спеціальна захисна сітка на блискавці.
- Конструкція з твердої сталі не деформується.
- Поліпшення стану здоров'я.
- Спалювання калорій.
- Поліпшення кровообігу.

Технічні дані для батута 374см KING SPORT з сіткою і драбиною:
Діаметр рами: 12 футів (3,74 м)
Висота рами: 80 см
Килимок для стрибків: чорний
Каркас труби: 038x1.4мм
Пружини: 72шт.
W-подібні ніжки: 4шт.
Чиста висота: 180 см


Кому потрібен батут?
Батут - це справжнє розвага для всієї родини, а також альтернатива традиційним заняттям фітнесом.
Заняття на батуті в приємній формі покращують фізичний стан і спалюють жир не тільки у дорослих.
Використання батута у формі веселощів також може бути введенням в вправи для дітей, які борються із зайвою вагою.
Безсумнівно, це також безцінний обладнання для безпечної гри і рухової розрядки енергії для дітей, у яких її в надлишку.
Батут - це веселощі і вправи на свіжому повітрі, що є важливою перевагою цього продукту, а завдяки заняттям на свіжому повітрі ви отримаєте:
- підтягнуте тіло без перевантаження суглобів
- ви поліпшите кровообіг
- ви будете спалювати зайвий жир
- будете у формі
- ви поліпшите функцію легенів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KingSport |
| Вікова група | Доросла |
| Висота рами батута | 80 см |
| Діаметр батута | 374 см |
| Кількість опор | 8 (шт) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Синій |
| Стрибкова поверхня | |
| Матеріал стрибкової поверхні | ПВХ |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Користувальницькі характеристики | |
| К-сть пружин | 72 |
| Кількість упаковок: | 1 |
| Мат | Мат з ПП, стійкого до УФ-променів і вологи |
- Ціна: 9 600 ₴




