
Купуючи батут Fit-Net,ви отримуєте:
- Мат зроблений у США,з доступних на ринку: виготовлений із міцної обплетення зі спеціальних матеріалів,стійкий до вологи,ультрафіолетових променів і,найголовніше,до розтягування Завдяки цьому ви можете бути впевнені в тому,що завжди будете міцно триматися,зберігаючи при цьому найвищі стандарти.
- Тверді пружини: належним чином загартовані та оцинковані. Стійка до навантажень та забезпечує комфорт стрибка.
- Багатошарове покриття пружини: пружини вкриті дуже міцним матеріалом з підкладкою з губки,який забезпечує захист від погодних умов та захищає людей,що стрибають,забезпечуючи безпеку.
- Сітка дуже міцна,забезпечує безпеку стрибків та захищає їх від випадання. Стійка до погодних умов,деформацій та стирання.
- Ніжки,що забезпечують міцність,стабільність та надійність усієї конструкції: оцинковані подвійні широкі ніжки у системі "U".
- БЕЗКОШТОВНА оцинкована драбина: Драбина для зручного використання батута в комплекті.
ІДЕАЛЬНИЙ комплект ДЛЯ ДІТЕЙ
✔ МІЦНА ЗОВНІШНЯ сітка із захисною пряжкою
✔ ПРУЖИННА КРИШКА ПВХ
✔ СИСТЕМА ПОДВІЙНИХ НІЖОК "U"
✔ ДРАБИНА - БЕЗКОШТОВНО
✔ МАТ - БАТУТ ЗРОБЛЕНО У США
✔СТРІЙНІСТЬ ДО УФ
✔ ОЦІНКОВАНІ ПРУЖИНИ
✔ БЕЗПЕЧНО


ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ БРЕНДУ:
✔Мат (батут) виготовлений в США з плетінки,стійкою до УФ-променів,вологи та розтягування. Зберігає свою еластичність довгі роки.
✔ Висока захисна сітка з тирилену. Крім того,він має блискавку з аж 2 запобіжними пряжками,завдяки чому можливість випадкового випадання з батута зведена до мінімуму. Сітка стійка до ультрафіолетових променів та стирання.
✔ Багатошарове м'яке пружне покриття.
✔ Подвійні широкі ніжки з оцинкованої сталі забезпечують стійкість усієї конструкції.
✔ Відсутність складної системи складання Т-подібної основи - завдяки інноваційній системі TUBE-IN FITNET немає поділу труб конструкції на безліч елементів,завдяки чому складання значно спрощується,а конструкція складається з меншої кількості з'єднаних частин набагато стабільніших і тихіших.
✔ Інноваційна система кріплення сітчастих стійок до нижньої конструкції оснащена центруючим кільцем,завдяки чому складання відбувається набагато точніше і не вимагає «допомоги рук» при повороті.
✔Сітка не має зав'язок у верхній частині,тому сама по собі нічого не розв'яжеться і не втратить натягу - достатньо надіти її на стійки.

✔ Диаметр батута: 252 см.
✔ Висота рами (батут): 52 см.
✔ Висота захисної сітки: 168 см.
✔ Захисна сітка: 3D терилен.
✔ Кількість опор: 6 шт.
✔ Кількість пружин: 42 шт.
✔ Діаметр рамки кола: 38 мм.
✔ Діаметр ніжок: 38 мм.
✔ Діаметр стійок: 25 мм.
✔ Сталеві елементи,оцинковані з обох боків.

✔ Накривка пружини виготовлена із стійкого поліетилену.
✔Мат (батут) виготовлений в США з плетінки,стійкою до УФ-променів,вологи та розтягування. Зберігає свою еластичність довгі роки.




✔ Усі необхідні для збирання інструменти разом із польською інструкцією зі збирання вже в упаковці.




✔ Дістаньте деталі з коробки.
✔ Структурні зв'язки
✔ Розтяжки на килимку
✔ Кріплення накривки.
✔ Установка опор
✔ Розміщення та закріплення затискачів сітки на дні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 35 кг |
| Висота рами батута | 55 см |
| Висота з сіткою | 212 см |
| Діаметр батута | 252 см |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість упаковок: | 1 |
| К-сть пружин | 42шт |
| Мат | Мат з ПП, стійкого до УФ-променів і вологи |
| Розмір 1 коробки, вага нетто: | 130x49x19 / 32кг |
- Ціна: 7 248,75 ₴





