Еліптичний крос-тренажер FitToSky обладнаний 8-ступеневим регулятором опору та РК-дисплеєм, на якому зображається пульс, час, швидкість, пройдена відстань і кількість спалених калорій. Факт використання маховика вагою 6 кг підтверджує професіоналізм обладнання. Датчики вимірювальні пульс, розміщені в ручках, забезпечують додаткову зручність для тренажера. Усі ручки покриті високоякісним пінополіуретаном. Нековзні сходинки підвищують безпеку використання, а спеціальні накладки полегшують вирівнювання еліптичного тренажера. Тренажер обладнаний системою, завдяки якій він працює як у прямому, так і у зворотному режимі. Робота тренажера у зворотному напрямку дає змогу підвищити аеробну здатність на 10% більше, ніж за звичайної ходьби. Крім того, зворотний рух м'якше позначається на травмах колін і сухожиль і сприяє більшому спалюванню жиру.
Технічні характеристики:
- орбітрек призначений для тренування м'язів ніг, живота та сідниць.
- режими руху: вперед і назад
- 8-ступеневе регулювання опору
- лічильник із РК-дисплеєм
- маховик — 6 кг
- датчики вимірювання пульсу в руках
- великі, зручні нековзні педалі
- максимальна вага користувача: 120 кг.
- зручні ручки, покриті якісною піною
- міцна сталева рама
- інструкція зі збирання українською мовою
- складання за 15 хвилин
Розміри орбітреку:
- довжина: 105см.
- ширина: 61см.
- висота: 141см.
- розміри коробки: 92х33,5х45,5см.
- вага орбітреку: 26кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FitToSky |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 26 кг |
| Вага маховика | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 499 ₴


