Універсальна захист на пружини для батута на 13 футів завширшки. Підходить для батутів як з зовнішньої сіткою так і з внутринней сіткою, шириною 400 см, 404 див. Різний двокроковий матеріал щільності 440 г/м2,
Застосовується ПВХ (PVC) вісокого якості,
Заповнено толстім шаром пінки спіненого поліетилену (EPE),
Бістрій і простий монтаж,
Підходить до батутів будь-якого виробника,
Стійка до води і атмосфернім умов,
Не боїться ультрафіолетового випромінювання од сонця, Захист кріпиться знизу еластичними гумками,
Сертифікати якості TUV і GS. Сиробник: Goodhome
Вага: 2.2 кг
Матеріал: ПВХ 440 г/м2 і ПЕ 130 г/м2 наповнене пінополіетиленом
Гарантія: 12 місяців
Розмір: 13 футів, 400-404 см
Колір: синій.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Goodhome |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр батута | 400 см |
| Довжина | 400 см |
| Ширина | 404 см |
| Вага | 2.2 кг |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Сітка |
| Матеріал стрибкової поверхні | ПВХ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴






