Мат для батута 366 - 374 см 12FT (стрибкове полотно) на 72 пружини
Підходить для батутів як із зовнішньою, так і з внутрішньою сіткою
Новий мат до батуту з діаметром 366-374см 12FT на 72 пружини. Мат виготовлений з поліпропіленової тканини, що має високу стійкість до механічного зносу, суворих атмосферних умов і сонячної радіації.
Для замовлення Вам потрібно виміряти діаметр каркасу, довжину пружин та порахувати їх кількість
Цей мат підійде до батуту, довжина пружин якого 13-15см.
Технічні характеристики:
- Підходить для батутів: 366-374см (12 футів)
- Кількість пружин: 72шт
- Відстань між пружинами (приблизно): 14-15см
- Максимальне навантаження: 150 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Мат для батута |
| Діаметр батута | 374 см |
| Довжина | 318 см |
| Ширина | 318 см |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Вага | 2 кг |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Довжина стрибкової поверхні | 318 см |
| Ширина стрибкової поверхні | 318 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴





