Універсальна сітка для батута на 6 футів завширшки, 6 стовпчиків (три П-подібні ноги). Підходить для батутів шириною 183 див. Нова технологія плетіння сітки (густа і зносостійка),
Підвищена надійність (метеріал поліетилен)
Двостороння блискавка вшыта подвійним швом,
Додаткові карабіни на блискавці збільшують безпеку,
Універсальний розмір, підходить до батутів будь-якого виробника,
Сітка сплетена з дуже прочьного матеріалу, який не боїться води, ультрафіолету сонця, і дуже стійкий до механічних навантажень,
Діаметр тунеля для стовпця підібраний так, щоб сітка підійшла для будь-якого батута,
Сітка кріпиться знизу еластичними і прочьными з'єднувачами з надійними гачками. Сиробник: Goodhome
Вага: 1,3 кг
Матеріал: PE Terylen
Гарантія: 12 місяців
Вид сітки: зовнішня
Розмір: 6 футів, 183 см
Висота сітки 160 див.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Goodhome |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.3 кг |
| Діаметр батута | 183 см |
| Довжина | 183 см |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Захисна сітка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 183 см |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Сітка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴








